Тернопіль

Сила в правді

Тернопільські військові зароблятимуть у 4,5 рази більше

в Правда про АТО

З нового року посадовий оклад військових залежатиме від прожиткового мінімуму. Відтак, це забезпечить щорічне зростання розміру грошового забезпечення військовослужбовців залежно від підвищення соціальних стандартів у державі.

Відповідне рішення прийняв український уряд. Крім того, в середньому у 4,5 рази збільшать посадові оклади та підвищать оклади за військові звання. Так, за звання «солдат» з 1 січня 2018-го року отримуватимуть не 30, а 560 гривень, а за звання «майора» виплати зростуть з 125 до 1420 гривень.

Згідно нової постанови, основні виплати військовослужбовцям буде збережено. Зокрема, зберігаються надбавки за службу в умовах режимних обмежень та за кваліфікацію, залишається надбавка за особливості проходження служби військовослужбовцями в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військове звання та надбавки за вислугу років. Також і надалі здійснюватиметься преміювання військовослужбовців. Крім того, збережено виплату матеріальної допомоги для оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує їх місячного грошового забезпечення.

А ще залишається дійсною окрема щомісячна винагорода військовослужбовцям, які виконують бойові завдання у зоні проведення АТО. З нового року військовослужбовцям, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення, винагорода буде виплачуватися у розмірі не меншому ніж 10 000 гривень, а військовослужбовцям, які виконують завдання в інших місцях проведення АТО – не меншому ніж 4 500 гривень.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про АТО

Scroll Up