Тернопіль

Сила в правді

178 мільйонів гривень обіцяє держава на будівництво житла для медиків на Тернопільщині

в Новини/Правда про чиновників

З 1 січня цього року на території області розпочався процес реформування первинної ланки медицини. На сьогодні Тернопільщина одна із перших областей, де уже створено електронний реєстр пацієнтів. До того ж, на території краю уже всі сімейні лікарі забезпечені комп’ютерами. Принаймні так запевнив на колегії ОДА начальник управління охорони здоров’я Володимир Богайчук.

Крім того, чиновник пообіцяв, що в рамках медичної реформи, на Тернопільщині побудують та оновлять амбулаторії.

“Попередньо, плануємо побудувати 12 нових амбулаторій, у 53 амбулаторіях – провести реконструкцію. Деякі амбулаторії реорганізуємо. Ми сьогодні поставили собі за мету – змінити мережу для того, щоб жителі області отримували якісні медичні послуги», – підкреслив Володимир Богайчук.

178 мільйонів гривень мають виділити на Тернопільщину на 2018 рік, щоб закупити необхідне обладнання, транспорт, та забезпечити житлом медиків , а також на реконструкцію амбулаторій.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286