Тернопіль

Сила в правді

В Україні заснували іменні стипендії в честь двох наймолодших Героїв Небесної сотні з Тернопілля

в Новини

Відтепер, академічна іменна стипендія імені Василя Мойсея буде надаватися усім здібним студентам, які поступлять на спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія», натомість хто вибере для себе спеціальність «Георграфія» матиме можливість отримати іменну стипендію Ігоря Костенка.

За даними Te News , цього року Кабмін заснував всього 50 стипендій в честь 10 наймолодших Героїв Небесної  сотні , крім того також буде 25 стипендій на честь 5 Героїв для молодих науковців.

До слова :

Ігор Костенко народився   31 грудня 1991 році у селі Зубрець Бучацького району, у 2009 році закінчив Бучацький колегіум імені святого Йосафата , студент географ. Загинув на майдані 20 лютого 2014 року. Його тіло знайшли біля Жовтневого палацу…з кулею в голові та переломаними ногами.

Василь Мойсей народився 27 березня 1992 року у тому ж селі Зубрець Бучацького району. Навчався в Зубрецькій школі на Бучаччині. Згодом поїхав у Луцьк, де навчався в Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»  на 4-му курсі факультету соціальних комунікацій і реабілітації. Хотів стати священиком. Загинув 20 лютого 2014 року на Майдані у Києві — на Інститутській вулиці у нього влучив снайпер…

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up