Тернопіль

Сила в правді

СП з Тернопільщини фінансуватимуть поляки

в Економічна правда

Один із польських державних банків має намір надавати дешеві компенсаційні кредити (1-5%) україно-польським підприємствам з Тернопільщини, й окреслює цей напрям як пріоритетний у своїй діяльності на наступний рік. Про  попередню домовленість з польськими банкірами повідомив заступник голови облдержадміністрації Олег Валов.

Днями в  Тернопільській ОДА побувала делегація Великопольського воєводства Республіки Польща на чолі з віце-маршалеком  Войцехом Янковяком. Йшлося про актуальні напрями співробітництва області з воєводством. Поляки, зокрема, зацікавлені в налагодженні співпраці з  обласним центром зайнятості, Регіональним відділенням Українського союзу промисловців та підприємців у Тернопільській області, організацією роботодавців області тощо.

До слова, обсяг зовнішньої торгівлі товарами Тернопільщини з Республікою Польща за січень-вересень 2017 року склав 259,6 млн. дол. США, або 49% від загального зовнішньоторговельного обороту області та збільшився на 20,1%. Обсяг експорту товарів до Республіки Польща склав 137,4 млн. дол. США та зріс на 16 %.

Обсяг прямих польських інвестицій, внесених в економіку області станом на 1 липня 2017 року, становив 3,2 млн. дол. США або 7,4% їх загального обсягу. Наразі в області працює 37 підприємств з польським капіталом.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Економічна правда

Scroll Up