Тернопіль

Сила в правді

Що приховує родина головного радикала Тернопілля?!

в Новини/Правда про чиновників

За підсумками журналістського розслідування програми «Наші гроші» , Оксана Яциковська, депутат міської ради від радикальної партії  та за сумісництвом мама головного радикала Тернопілля Богдана Яциковського, забула задекларувати 6 ! земельних ділянок у Збаразькому районі. За підсумками розслідування , а також за даними реєстру нерухомого майна, кадастрової карти і ЄДРПОУ, ці ділянки потрапили у власність родини Яциковських, коли пан Богдан  працював першим заступником голови Збаразької РДА, а згодом виконував обов’язки голови адміністрації.

Як повідомляє http://reporter.net.ua, Оксана та її чоловік Ігор Яциковський володіють бізнесом та землею, які  депутат від радикальної партії у міськраді, забула вказати у своїй декларації за 2015 рік.

Нагадаємо, син  пані Оксани – Богдан Яциковський спершу плідно працював  у тоді провладній партії регіонів – з 2011 по 2012 роки був на посаді начальника головного управління економіки та промполітики Львівської ОДА, а з 2013 по 2014 роки подарував своїй мамі 6 земельних ділянок у Збаразькому районі, де тоді і працював першим заступником голови Збаразької РДА

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up