Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі збільшується кількість картоплі, натомість зменшується поголів’я корів та свиней

в Аграрна правда/Економічна правда/Новини

Нещодавно,  Головне управління статистики у Тернопільській області підбило підсумки діяльності усіх сфер сільського господарства області за цей рік.

З приємного – зарплата зросла, кількість засіяних площ збільшується, врожаї цього року багатші, порівняно з минулим роком, натомість в області, зокрема у селян зменшується кількість свиней та корів. Крім того на Тернопіллі зменшилась кількість виробництва яєць.

Як передає http://teren.in.ua, у цьому році  урожайність усіх культур  значно вища за минулий рік. Так 1 гектара  в середньому зібрали 73,9 центнерів кукурудзи, 56,7 центнерів пшениці та 52,2 центнери  ячменю.

Рекорди б‘є і цьогорічний урожай картоплі –  989,3 тисяч тонн.

Натомість як ми уже зазначали вище, селяни все менше хочуть тримати корів та свиней, що не стосується великих агропромислових фірм.

Відтак на Тернопіллі сьогодні є 94,5 тисяч корів, 407,4 тисяч свиней та 5,4 мільйона домашньої  птиці. У господарствах населення спостерігається скорочення всіх видів сільськогосподарських тварин. Натомість агроформування в порівнянні з 1 листопада 2016р. наростили кількість усіх видів худоби та птиці, крім свиней.

Крім того цього року на Тернопіллі виготовлено 57,1 тисяч тонн  м’яса,  399,6 тисяч тонн молока та  422,5 мільйона штук  яєць. У порівнянні з минулим роком , на Тернопіллі  зросло виробництво м’яса на 1,2 відсотка, молока – на 0,5 відсотка, проте скоротились обсяги виробництва яєць на 11,0 відсотків.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Аграрна правда

Scroll Up