Тернопіль

Сила в правді

Із Тернополя літатимуть у 150 країн

в Новини

Чотири літаки авіаційної компанії “Вулкан Ейр”, згідно з нещодавно підписаною угодою, базуватимуться на Тернопільському летовищі. Кілька днів тому один із них уже перегнали на місцевий аеродром. Три повітряні засоби уже готові до сертифікації, четвертий  – на черзі. Раніше “Вулкан Ейр” займалася перевезенням вантажів до Африки, з наступного року хоче розгорнути  діяльність в Україні.

За словами директора Тернопільського аеропорту Юрія Малецького, подібну угоду підписано вперше за останні п’ятнадцять років. Наше летовище обрали з-поміж багатьох інших, оскільки воно має змогу забезпечити необхідні для базування вантажних літаків умови – заправити судна, зарядити акумулятори, обливати спеціальними рідинами при низьких температурах повітря тощо.

Скористатися авіапослугами зможуть і місцеві, і підприємці з інших регіонів України. Вартісні й такі, що швидко псуються, вантажі доставлять у будь-який куточок не тільки нашої країни, а й за кордон (Комісія з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній надала ТОВ “Вулкан Ейр” право на експлуатацію повітряних ліній для виконання авіаційних перевезень у майже 150 країн світу).

Юрій Малецький сподівається, що це лише початок співпраці з авіакомпанією, а в найближчому майбутньому в Тернополі базуватимуться й інші повітряні засоби “Вулкан Ейр”.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.
Теги:

Останні Новини

Scroll Up