Тернопіль

Сила в правді

Коханка корумпованого начальника Управління державної виконавчої служби Тернопільскої області тиснула на журналістів та погрожувала охороною

в Кримінал/Новини

Після публікації на сайті “Народна Правда” викривального відео про ймовірні корупційні дії з боку начальника виконавчої служби Тернопільської Області Андрія Хічія, в редакцію видання зателефонувала особа, яка є співмешканкою і перебуває у  позашлюбних стосунках із фігурантом журналістського розслідування.Під час телефонної розмови, співмешканка головного виконавця області тиснула на журналістів із вимогою зняти із сайту матеріал, на якому чітко видно як начальник Обласної виконавчої служби Тернопільської області – Андрій Хічій знаходиться у приміщені суду(м.Львів) і намагається приховати вміст власного пакету, втікаючи від журналістів та камери.

Як вбачається із відео в пакеті у чиновника був коньяк і ймовірно інші приємні подарунки для львівських суддів.

Одразу після виходу даного журналістського розслідування Тетяна Ігорівна кинулася відстоювати чесне ім’я чиновника і за сумісництвом свого коханця:

Якщо ви пишите про якихось чиновників, то пишіть про їхню роботу, але не чіпайте особисте життя мене і моєї дитини

Схоже пані Тетяна просто  не знає, що оприлюднення фактів ймовірної корупції є суспільно значимою інформацією, право громадськості знати цю інформацію є превалюючим, а розслідування таких фактів є обов’язком для кожного журналіста.

Загалом під час короткої телефонної розмови пані Тетяна тричі(!) згадувала про свою дитину ( явно намагаючись цим маніпулювати), мовляв, що тепер побоюється за її безпеку. Хоча в самій статті не згадується ані ім’я , ані прізвище дитини…

Дивною є і наступна фраза пані Тетяни: 

Якщо ви пишите про якихось чиновників, то пишіть про їхню роботу

Складається враження, що пані Тетяна говорить про якусь сторонню особу, “якогось чиновника”, а не чоловіка з яким співмешкає вже протягом тривалого часу…

Проте кожній жінці чи то коханці корупціонера потрібно розуміти наступне:

Часи та країна – змінились. І ані громадськість , ані журналісти не будуть миритися із фактами корупції чи продажності серед чиновників, а кожен такий факт буде ретельно розслідуватись та висвітлюватись.

Телефонний дзвінок в редакцію Народної Правди:

  • Добрий день
  • Добрий день
  • “Народна Правда”?
  • Да.
  • Скажіть, будь ласка, а на підставі чого ви публікуєте… це Пліщук Тетяна Ігорівна. На підставі чого ви публікуєте особисті дані про мене? Ви не думаєте, що це моє особисте життя, моєї дитини? Ви фотографуєте мій будинок, ви наражаєте на небезпеку мою дитину. Ви про це думаєте, коли пишите статті? Якщо ви пишите про якихось чиновників, то пишіть про їхню роботу, але не чіпайте особисте життя мене і моєї дитини
  • Про кого?
  • Про кого? Про Хічія Андрія у вас опубліковано. Ви в мене спитали дозволу, що ви мій будинок фотографуєте і так далі. Ви або забираєте ці речі (статтю): фотографії і так далі. То що я маю потім – охорону(!) для дитини наймати чи що? Ви про це думаєте чи ні? Ви вже взагалі обнагліли, розумієте?

P.S.Редакція “Народної Правди” заявляє, що не зважаючи на тиск працівників силових відомств, будь-яких дзвінків чи погроз на адресу редакції та її журналістів і надалі обов’язково продовжуватиме публікації розслідувань щодо зловживань та корупції серед чиновників.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up