Сила в правді

Суддя “в законі”

в Новини

В Києві патрульна поліція затримала суддю Смоленського  суду Вікторію  Кицюк, яка порушила правила дорожнього руху та влаштувала розбірки з патрульними. За словами начальника департаменту патрульної поліції Сергія Жукова , суддя зупинилася посеред вузької вулички і тим самим заблокувала рух в обидві сторони. Повідомляють, що Кицюк спочатку просили просто перепаркувати автомобіль . Після чого жінка почала придумувати безглузді відмовки – «машина не моя, я не водій, зараз чоловік приїде». Весь цей процес супроводжувався дзвінками в Генеральну прокуратуру.

Після неодноразових прохань показати  будь – які документи, суддю було затримано.

За словами Жукова, з судді тепер роблять «святу» , а патрульнних хочуть звинуватити у перевищенні службових обов’язків. Також оприлюднено відео основних моментів з місця інциденту. В свою чергу,  Кицюк категорично  заперечує свою провину і звинувачує поліцейських в професійній некомпетентності .

Інцидент викликав широкий розголос у громадськості. Журналіст Юрій Бутусов, переконаний, щоб суддівська мафія не посміла засудити поліцейських, потрібен максимальний резонанс цієї історії.

Останні Новини

Перейти Вверх