“Дорогий” гість Трампа

в Новини/Політична правда

НАЗК вирішило перевірити присутність Романа Насірова – голови фіскальної служби на інавгурації Дональда Трампа. Як повідомляє голова НАЗК, відповідне подання надійшло від міністра фінансів.

«Національне агентство отримало лист з проханням перевірити участь очільника ДФС у заходах, пов’язаних із інавгурацією президента США у січні цього року. Із посиланням на відкриту інформацію Президентського інавгураційного комітету США, у листі зазначається, що подорож до Вашингтона і участь у церемонії виголошення клятви, могли коштувати одній особі від 25 тис. до 1 млн. доларів» – заявила голова НАЗК Наталія Корчак у Фейсбук.

Нещодавно в «Українській правді» Роман Насіров коменттував, що є прихильником нового президента США – Дональда Трампа. Крім цього, він додав, що інавгураційні заходи відвідував за запрошенням.

«Я не думаю, що там така висока вартість, мені здається, квиток на інавгурацію коштує 200 або 300 доларів», — додав Насіров.

Національне агенство з питань запобігання корупції перевірить факт присутності очільника Державної фіскальної служби, метою уникнення непорозумінь чи будь-яких інцидентів.