Тернопіль

Сила в правді

Квартири Героям

в Новини

Сьогодні, на засіданні сесії міської ради дванадцятеро бійців АТО отримали квартири у Тернополі.  Спеціально створена для цього комісія визначила кандидатів на одержання житла в обласному центрі. Члени комісії одноголосно підтримали дане рішення, а міський голова власноручно вручив воякам сертифікати.

«Хочу привітати учасників АТО, наших бійців, Героїв, які пройшли війну, захищають країну від окупанта та продовжують працювати на благо нашої країни, з отриманням квартир, — зазначив Сергій Надал, очільник Тернополя. – Від громади міста щиро дякую вам за вашу хоробрість та бажаю міцного здоров’я, щастя та миру в Україні».

Тернопільська міська рада оприлюднила список цих бійців АТО. Це представники ДУК, ЗСУ, СБУ, батальйону «Тернопіль»: Валерій Чоботарь, Іван Гуня, Андрій Джерелейко, Василь Бісовський, Руслан Муляр, Віталій Фидрин, Сергій Бурка, Руслан Андросюк, Ярослав Антонюк, Василь Сентик, Олександр Іриця, Едуард Дарзуля.

 «Хочу подякувати міському голові Сергію Надалу за те, що він дотримав слово та створив спеціальну комісію, яка самостійно визначала потенційних власників квартир. Дуже важливо, щоб громада знала, що влада ні на мить не впливала на вибір жодного прізвища у цьому списку. Також хочу висловити подяку забудовнику, який також дотримав слово та надав сертифікати на квартири». — подякував учасник АТО Роман Мельник.

Як засвідчено в іменних сертифікатах, «виконком міськради засвідчує намір передати майнові права на квартиру із вказанням її загальної та житлової площі та адреси відповідно до рішення виконкому від 23 лютого 2016 року». Тернополяни, а особливо бійці АТО приємно здивовані такою щедрістю місцевої влади.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286