Тернопіль

Сила в правді

Чи вшанує наша влада Героїв АТО?

в Політична правда

Кілька днів тому без відома жителів будинків по вулиці Львівській, 2 почали зрізати дерева. В планах забудовників звести там торговий центр. Та містяни вирішили облаштувати на тому місці сквер пам’яті бійців АТО. Оскільки в одному з прилеглих будинків жив загиблий герой Зіновій Флекей.

Для вирішення питання тернополяни прийшли на сьогоднішню сесію міської ради. Їх вимогою є відміна рішення про побудову торгового центру. Також вони сподіваються забрати землю у забудовника.

«Торговий центр хочуть будувати якраз навпроти наших вікон, за 9 метрів від житлового будинку на Львівській, 2. Для цього забудовники планують зрізати 38 дерев. Але біля нас достатньо торгових точок. Саме тому коли почали пиляти дерева ми викликами поліцію, депутатів. Виявляється, по «схемі» землю передали від одного ЖЕКу  до іншого, а тепер її забудовують. Цікаво, що документи зробили в лютому 2014 року, якраз під час кривавих подій в Україні», – розповідають тернополяни.

Дану вимогу доручено розглянути комісії з питань містобудування та земельній комісії. Лише після їхнього висновку депутати на сесії зможуть винести справедливе рішення – чи будувати на вулиці Львівській торговий центр чи облаштувати сквер пам’яті бійців АТО.

На вільній території мешканці прилеглих будинків вже поставили гранітний камінь, планують зробити доріжки та лавочки, встановити меморіальну дошку.

 

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Політична правда

Отруєння сина диктатора

Поліція оприлюднила причину смерті зведененого брата північнокорейського лідера Кім Чен Іна. Кім
Scroll Up