Сила в правді

3D тур по легендарній «Мрії»

в Новини

Державне підприємство “Антонов” запустило онлайн 3D-тур по салону найбільшого в світі транспортного літака АН-225 “Мрія”. Сам тур доступний усім бажаючим. “Відтепер кожен у світі має можливість “відвідати” найбільший в світі літак Ан – 225 Мрія”, – йдеться на сторінці підприємства в Facebook .

Фотографії для онлайн-екскурсії зробив Дмитро Малишев.
Україні є чим гордитися перед світом навіть в області технічних досягнень. Одним із перших доказів цього є легендарний Ан-225. Своїми неймовірними розмірами та вантажопідйомністю він б’є всі рекорди. Найбільший і єдиний у всьому світі. Ан-225 «Мрія» — унікальний в своєму роді і таким він буде ще довгий час. Справа в тому, що ринок супер важких авіаперевезень не дуже великий. Послуги «Мрії» замовляють не часто — приблизно раз на 2 місяці. На відміну від літаків Aн-124-100 «Руслан», які задіяні в роботі майже постійно.

Причиною створення Ан-225 була необхідність в авіаційно-транспортній системі для проекту багаторазового космічного корабля «Буран». Народився цей велетень в результаті запеклого змагання між СРСР та США в області космічних технологій. До слова, окрилений жадобою бути кращим, Союз породив не одне диво техніки, та не всім, як Ан-у пощастило бути корисним у сучасності. До речі, батьком «Мрії» є Олег Костянтинович Антонов.

Переглянути 3D тур: 

Останні Новини

Перейти Вверх