Сила в правді

Землю так і не отримали

в Політична правда

Депутата Бережанської міської ради затримала за хабарництво. Слідчі управління національної поліції Тернопільщини спільно із співробітниками управління служби безпеки та прокурати області задокументували факт отримання неправомірної вигоди чиновником. Він поклав до кишені дві тисячі американських доларів за допомогу у вирішенні земельного питання.

Як з’ясували правоохоронці, до депутата звернулась жителька районного центру з проханням передачі їй у власність земельної ділянки. Депутат обіцяв посприяти позитивному рішенні сесії міської ради, звичайно ж не безкоштовно. Послуги оцінив в дві тисячі доларів.

Не полінувався, та сам прийшов за хабарем до квартири прохачки. Гроші отримав в повному розмірі, але щойно покинув помешкання,  довелось пояснювати походження немалої суми у кишенях правоохоронцям.

За скоєним злочином відкрито кримінальне провадження за частиною третьою статті 369-2 ККУ(прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди).

Останні Політична правда

Отруєння сина диктатора

Поліція оприлюднила причину смерті зведененого брата північнокорейського лідера Кім Чен Іна. Кім

“Дорогий” гість Трампа

НАЗК вирішило перевірити присутність Романа Насірова – голови фіскальної служби на інавгурації
Перейти Вверх