Сила в правді

Ультиматум владі

в Політична правда

Вчора, 22 лютого в  у Києві відбувся Марш Національної  Гідності правих сил. Журналісти оцінюють кількість учасників акції приблизно в п’ять тисяч, організатори заявили, що учасників було близько 20 тисяч, а поліція оцінила в 7 тис. осіб . Вимоги маршу виявились такими: знизити тарифи, скасувати приватизацію стратегічних підприємств, не скасовувати мораторій на торгівлю українською землею та зупинити торгівлю з окупованими територіями.

Після висловлених вимов активістів, за трибуною у Верховній Раді виступив Андрій Білецький.Ми не допустимо приватизації стратегічних підприємств, продажу української землі, щоквартального зростання цін на комунальні послуги. Вимагаємо розірвання дипломатичних відносин з РФ, дієвого механізму імпічменту президента і відкликання депутатів”- заявив Білецький. Військовий запевнює, що зараз сам час щось міняти. “Ми об’єднані і рішучі, як ніколи. І якщо ви думаєте не виконати цих вимог, то в нас вистачить і сил, і рішучості саморозпустити цю Верховну Раду”, – додає він із трибуни.

Зазначимо , що серед протестуючих були і відомі громадські діячі та медійники, серед таких письменник Василь Шкляр , колишній дисидент Степан Хмара та актор Антін Мухарський.

Останні Політична правда

Отруєння сина диктатора

Поліція оприлюднила причину смерті зведененого брата північнокорейського лідера Кім Чен Іна. Кім

“Дорогий” гість Трампа

НАЗК вирішило перевірити присутність Романа Насірова – голови фіскальної служби на інавгурації

Землю так і не отримали

Депутата Бережанської міської ради затримала за хабарництво. Слідчі управління національної поліції Тернопільщини
Перейти Вверх