Сила в правді

Викрадення чи інсценування?

в Політична правда

Під час брифінгу прокурор одеської області Олег Жученко розповів про деталі викрадення нардепа  БПП Олексія Гончаренка. Він заявив , що його викрав і хотів позбавити зору депутат Лиманського райради Одеської області Кушнарьов.

Прокуратура розслідувала справу злочинної групи, яка організувала виготовлення та поширення матеріалів для розпалювання національної, расової ворожнечі та приниження національної честі і гідності,  в процесі слідства з’ясували про план викрадення нардепа Гончаренка.

“Зазначу, що батько Кушнарьова є депутатом Ламанської районної ради Одеської області. І сам він не просто замовником викрадення народного депутата, а фактично він з двома своїми спільниками виїхав на місце і повинен був наносити народному депутату тілесних ушкоджень, а саме, застосовувати кислоту, знівечити, позбавити зору, а також переламати колінні чашечки, тому всі є об’єктивним. У людини є мотив. Він є замовником викрадення. Так і особисто виконавці цього злочину, завдяки злагодженій та завчасної роботі СБУ і слідчих прокуратури не довели до скоєння цього злочину”, – сказав сам Гончаренко.

Останні Політична правда

Отруєння сина диктатора

Поліція оприлюднила причину смерті зведененого брата північнокорейського лідера Кім Чен Іна. Кім

“Дорогий” гість Трампа

НАЗК вирішило перевірити присутність Романа Насірова – голови фіскальної служби на інавгурації

Землю так і не отримали

Депутата Бережанської міської ради затримала за хабарництво. Слідчі управління національної поліції Тернопільщини
Перейти Вверх