Тернопіль

Сила в правді

У Верховній Раді оголошено бойкот

в Новини/Політична правда

Партія «Самопоміч» буде бойкотувати роботу Верховної Ради через ігнорування Закону про окуповані території. Фракція припиняє роботу в Раді, адже вона блокує розгляд закону про статус окупованих територій. А тому партійці вирішили поїхати до учасників економічної блокади Донбасу на схід.

Як розповідає голова фракції Олег Березюк, документ не виноситься навіть на засідання комітету Ради, попри те, що робоча група погодила його.

«Ми просто вважаємо, що не можна ігнорувати людей, ігнорувати законопроект про окуповані території. Тому ми залишаємо засідання фракції і їдемо до наших хлопців-блокадників на схід», — заявив він.

Варто зазначити, що ініціатором проекту Закону про тимчасово окуповану територію України є народний депутат Семен Семенченко. Він вже тривалий часактивно підтримує блокаду Донбасу.

Також у документі передбачається, що на окуповану територію можуть ввозитися товари гуманітарного призначення, з окупованої – перелік товарів, визначений Кабміном.

Однак, 26 грудня колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати з Донбасу метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Вже починаючи з19 лютого у центрі Києва розпочався конфлікт, в якому брали участь депутати від  «Самопомічі» Єгора Соболєва та Семена Семенченка. Вони хотіли пройти до Адміністрації президента і встановити там намет разом з прихильниками блокади.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286