Торгівля на крові

в Новини/Політична правда

Стало відомо, що понад 600 українських підприємств ведуть торгівлю на 2000 груп товарів з окупованими територіями. Тоді як офіційно Україна не має жодних торгівельних зв’язків з ДНР та ЛНР.

Влада не визнає комерційні відносини з ОРДЛО, однак вони існують. Адже державна фіскальна служба та СБУ надали спеціальні дозволи цим підприємствам. Цікаво, що серед засновників фірм – колишні депутати Партії регіонів, бойовики ДЛНР, діючі народні депутати та громадяни Росії.

Здебільшого в окуповані райони Україна постачала будматеріали, а вивозила вугілля та метал. Значна частка фірм – це великі підприємства, які перереєстровані на контрольованій території. Таким чином, в Україні зарплата нараховується працівникам, а свою господарську діяльність чиновники ведуть в районах, окупованих російсько-терористичнами силами.

Бізнесмени, які мають великі шахти в Донецьку, включно з Ринатом Ахметовим, який найбільше зацікавлений у торгівлі з ОРДЛО, ігнорують запити журналістів та заперечують будь-яку інформацію.

На яких підставах та яким правом видавалися дозволи – ані СБУ, ані ДФС не надали відповідей.