Сила в правді

Про фіскального монстра можна забути

в Політична правда

Верховна Рада відхилила поправку №10 у проекті закону “Про оподаткування спадщини” (№0940), що передбачає повернення податкової міліції в правове поле.

“Я прошу прийняти поправку. Ми не може ліквідувати податковий орган. Повинна бути спеціальна процедура, що передбачає передачу всіх справ від одного органу до іншого”, – сказала голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ході розгляду цього питання.

У свою чергу міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що відновлення правового статусу податкової міліції призведе до зволікання із створенням Служби фінансових розслідувань. Податкова міліція – це репресивний орган, що давить на бізнес, який не скорочує кількість фінансових злочинів. У підсумку за поправку проголосували 194 депутати, відповідно поправка відхилена.
«Правки щодо повернення податкової міліції – провалили! Завдяки координації між Самопоміччю, Батьківщиною, Єврооптимістами та іншими незалежними депутатами. Окрема вдячність активним підприємцям, які прийшли під раду на акцію протесту проти закону. Респект міністру фінансів Олександру Данилюку, який нарешті чітко сказав – коаліція обіцяла скасування цієї репресивної машини й голосування за закон в нинішній редакції неприпустима. Показова деталь. Голова комітету БПП Южаніна в процесі голосування активно координувала дії з опоблоком, докоряючи їм, що ті дають недостатньо голосів.» – пише Світлана Заліщук.

Нагадаємо, що під час прийняття рішення, під стінами Верховної Ради пікетували підприємці, та вимагали не допустити відновлення роботи податкової поліції.

Останні Політична правда

Отруєння сина диктатора

Поліція оприлюднила причину смерті зведененого брата північнокорейського лідера Кім Чен Іна. Кім

“Дорогий” гість Трампа

НАЗК вирішило перевірити присутність Романа Насірова – голови фіскальної служби на інавгурації

Землю так і не отримали

Депутата Бережанської міської ради затримала за хабарництво. Слідчі управління національної поліції Тернопільщини
Перейти Вверх