Сила в правді

Мирний план чи капітуляція?

в Політична правда

Радикальна партія залишилась без одного депутата із своєю фракції. Лідер партії Олег Ляшко заявив про вилучення із партії Андрія Артеменка. Таке рішення було ухвалено після публікації  в американському виданн The New York Tims, в якому містилася інформація про те, що депутат фракції  Радикальної партії Андрій Артеменко передав план нормалізації відносин між Україною і Росією екс- раднику президента США Майклу Флінну.

За цим планом, мав відбутися всеукраїнський референдум про передачу Криму Росії в оренду на 50- 100 років і виведення російських військ з території України , амністію та скасування санкцій проти Росії. Також  позаблоковий статус України.

«Ті ініціативи, які висунув Артеменко, категорично протирічать позиції фракції Радикальної партії… Єдина можливість зупинити Путіна – бути сильними. Ми не можемо торгувати ні територіями, ні суверенітетом, ми не можемо обмінювати Крим на Донбас чи Донбас на Крим,» – сказав Ляшко.

Ляшко також повідомив, що жоден депутат із фракції не брав участі у розробці «мирного плану» разом із Артеменко. За його словами, такі заяви Артеменка дискредитують фракцію і є провокаціями – за ними, припустив Ляшко, можуть стояти «проросійські сили», такі як Юрій Бойко, Сергій Льовочкін, Віктор Медведчук або Євген Онищенко. Андрій Артеменко  раніше заявляв , що дострокові вибори до Верховної ради можуть статися лише під зовнішнім тиском, який здатен учинити Дональд Трамп.

Депутат також стверджував, що Олег Ляшко знав про розробку «мирного плану», а в його створенні брали участь і депутати-«радикали». Ляшко після засідання фракції заявив, що Артеменко «не назвав жодного прізвища», а сам Артеменко коментарів ані щодо плану, ані щодо вилучення зі фракції, не давав і до преси у Верховній Раді не підходив.

Останні Політична правда

Отруєння сина диктатора

Поліція оприлюднила причину смерті зведененого брата північнокорейського лідера Кім Чен Іна. Кім

“Дорогий” гість Трампа

НАЗК вирішило перевірити присутність Романа Насірова – голови фіскальної служби на інавгурації

Землю так і не отримали

Депутата Бережанської міської ради затримала за хабарництво. Слідчі управління національної поліції Тернопільщини
Перейти Вверх