Тернопіль

Сила в правді

Зрушення в резонансній справі Збаража

в Політична правда

Вже впродовж кількох місяців триває розслідування резонансної справи одного з підприємств Тернопільщини. Ще у жовтні 2016 року із заявою до управління захисту економіки Тернопільської області звернувся представник ГО «Громадський спротив корупції». Чоловік повідомив, про розкрадання коштів міського бюджету Збаража, керівником одного з комунальних підприємств.

Дану інформацію перевірили правоохоронці та відкрили кримінальне провадження за статтею 191 ККУ – Привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. 20 лютого цього року відбулись санкціоновані обшуки на підприємстві та за місцем проживання головного фігуранта справи. Правоохоронці залучили до справи спецпідрозділ, з метою забезпечення належного обшуку та недопущення втручання сторонніх осіб.

Бійці спецпідрозділу знаходились біля входу на територію житлового господарства. Були екіпіровані спецзасобами, з жетонами, розпізнавальними шевронами та перебували у масках. В будинку знаходились представники УЗЕ та і депутат Верховної Ради. Показавши документи та дозволи на проведення обшуку правоохоронці розпочали свою роботу. Мешканці вільно пересувались по оселі.

Відповідно до частини 3 статті 236 КПК, слідчий, прокурор має право заборонити будь-якій особі залишити місце обшуку до його закінчення та вчиняти будь-які дії, що заважають проведенню обшуку. Невиконання цих вимог тягне за собою передбачену законом відповідальність.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Політична правда

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286