Сила в правді

Компромат на Президента

в Кримінал/Політична правда

 

 Валентин Наливайченко – колишній голова СБУ та лідер руху «Справедливість» підтвердив передачу документів Міністерству юстиції США, що підтверджують причетність Петра Порошенка до корупційної діяльності. Це повинно допомогти Україні зупинити агресора, та подолати корупцію.

Про це він сказав на прес-конференції в Інституті Горшеніна, коментуючи заяву нардепа Андрія Артеменка про отримання “компромату” на Порошенка від Наливайченка.

Колишній голова СБУ повідомив, що під час візиту до Вашингтону у січні 2017 спілкувався з адміністрацією Трампа. Оточення американського Президента вважає, що бенефіціали всіх офшорів, які причетні виведення коштів з України, повинні бути розкриті. На разі триває розслідування щодо кожного переказу грошей.

Наливайченко надав документи, щоб і в Україні, і в Сполучених Штатах були озвучені прізвища та назви офшорних компаній. Та головне – покарані люди, які причетні до виведення коштів.

Водночас колишній голова СБУ заявив, що не знайомий з планом нардепа Андрія Артеменка, але має власний план, який нещодавно презентував у США. «По Криму треба дати рішуче – Крим був, є і буде невід’ємною частиною України, незважаючи на анексію і це має бути закріплено у Конституції», – підкреслив Наливайченко.

Нагадаємо, 19 лютого видання The New York Times повідомило, що Артеменко передав Білому дому “компромат” на Порошенка, в якому міститься низка платіжних документів Порошенка і його оточення.

Останні Кримінал

Перейти Вверх