Тернопіль

Сила в правді

Боротьба за дитяче дозвілля

в Аграрна правда/Новини

У Чорткові пройшов протест місцевих жителів, які виступали проти забудови території. Дана частина землі використовується мешканцями як дитячий стадіон. Зараз на сесії міської ради стоїть питання про будівництво там торгового центру.

Кілька десятків людей з плакатами в руках оточили стіни міськради. За словами протестуючих, вони привертають увагу депутатів заздалегідь, щоб ті не дали дозвіл будівельникам.

На сьогодні територія, яку так виборюють жителі колись була військовим полігоном. Проте останніми роками її почали забудовувати. Відтепер тут є і багатоповерхівки, і приватні будинки. Якщо зелену зону, яка залишилась облаштують повністю – місцеві діти залишаться без стадіону.

«Там розпродали, там розпродали. Ну вже що построїли, те построїли. Але оце Кадуб найбільший мікрорайон в Чорткові. Тут є дуже багато дітей, людей, і вони не мають де, батьки з колясками і дітьми, погуляти. Я за то щоб тут зробили одне футбольне поле, або два-три-чотири маленьких. І обсадили зробили парк» – розповідає чортківчанин Михайло Вонсович.

Як пояснюють у Чортківській міській раді – це земля для житлової та громадської забудови. Існує проект, згідно з яким на території близько гектара може з’явитись дитячий майданчик і торговельний центр.

Як розповідає міський голова Володимир Шматько, проект на будівництво торговельного центру і довколишньої інфраструктури розробили для того, щоб жителі могли висловити свою думку. Тому рада, внаслідок протестів, вирішила провести громадські слухання вже 19 лютого та дійти спільного компромісу.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Аграрна правда

Scroll Up