Податки для терористів

в Правда про АТО

Розслідування СБУ вияснило, що з перерахованих Україною (Центренерго) грошей за антрацит до 47%  відраховується до «бюджету» «ЛНР». З окупованої частини Донбасу на адресу державної компанії ПАТ Центренерго постачається близько 47% «податків» в якості антрациту. Саме цей висновок Служби безпеки України опублікував Сєвєродонецький міський суд Луганської області від 2 грудня 2016 року.

Як йдеться у висновках СБУ,викладених в ухвалі суду, міністр палива,енергетики та вугільної промисловості «ЛНР» платить близько 47 % податку від суми вивезеного вугілля. Із державних і приватних видобувних підприємств,цей відсоток від продажу антрациту він сплачує у бюджет так званої «ЛНР».

Слід зазначити,що в подальшому ці кошти призначені для сплати заробітних плат учасникам терористичних угруповань «ЛНР», закупівлю форми та амуніції. Місцеві вуглевидобувні підприємства вже перепідпорядковані керівництвом луганських бойовиків . Загалом йдеться про постачання антрациту на суму 1,584 млрд грн (за договором №111/20, ціна – 1320 грн/тонна).