Сила в правді

Комісія ілюзіоністів при Мін’юсті

в Аграрна правда

Під Новий Рік, Мін’юст здається вирішив довести усім українцям, що чудеса – можливі.

Але тут не йдеться про такі потрібні реформи у сфері юстиції як реорганізація явно роздутої бюрократичної структури Міністерства або ж скасування кількості обов’язкових довідок чи то незаконних поборів при їх видачі. Чуда там – так і не сталось.

Мова йде про Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Міністерстві Юстиції України.

Членів даної комісії наділили нечуваними владними повноваженнями: відтепер вони можуть мов “за помахом чарівної палички” скасовувати  право власності  фізичних та юридичних осіб, яке автоматично зникає із бази даних Єдиного Державного реєстру…

Все, що для цього необхідно – це заява від “скаржника“, який матиме претензії до вашого майна або бізнес-активів і “правильне“  рішення комісії при Мін’юсті.

Відверто насторожує навіть не юридична колізія, а саме – дублювання Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, тобто органом Виконавчої гілки влади повноважень, якими вже наділена Судова гілка влади, а те в яких цілях дана Комісія  використовується насправді.

Створена, під благими гаслами-боротьби із рейдерством, схоже, дана Комісія сама використовується у рейдерських замовленнях.

Майже під саму Новорічну Ніч, поки українці були зайняті святкуваннями і переглядом Блакитного вогника , голова комісії Мороз та його підлеглі скасували Реєстрацію у Держреєстрі одразу 17-ти приватних компаній…

Час для такого відверто зухвало рейдерського діяння був підібраний максимально вдалий і майже одномоментно власники компаній:

ТОВ “ЖИЩИНЦІ”, ТОВ “АГРОПРОДУКТ 2”, ТОВ “ІВАНЕ ЗОЛОТЕ”, ПАП “КОЛОС*”, ТОВ “АГРОНІКА 1”, ТОВ “БАРКОСОФТ АГРО 2”, ТОВ “ПРОМІНЬ АГРО”, ТОВ “НОВАГРОС”, ТОВ “СЛОБІДКА СМОТРИЦЬКА”, ПП “АГРО-ВІТА” –  позбулися свого бізнесу…

Як вдалось з’ясувати, дані підприємства малого та середнього бізнесу, які роками працювали в різних куточках України, стали ласим шматком для скандально-відомого агрохолдингу “Мрія”, нове керівництво якого, на чолі із С.Чернявським, раніше вже підозрювались у причетності до захоплення аграрних підприємств, землі та сільськогосподарської техніки на заході України.

Але силові захоплення із застосуванням “тітушок”, схоже, поступово відходять в історію. Тепер агро-рейдери, мають у своєму розпорядженні новий дієвий механізм – Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, яка самостійно розлядає скарги, самостійно виносить рішення і самостійно приводить їх у виконання.

За інформацією редакції, скривджені власники вищезгаданих компаній, у яких “віджали” бізнес,  досі не можуть отримати на руки сумнозвісні Рішення Комісії, винесені без їх відома і присутності, що в свою чергу є грубим порушенням закону зі сторони Мін’юсту.

То ж про який розвиток бізнесу в Україні можна говорити, якщо в країні дефакто нівельовано інститут приватної власності, а чиновники, покликані його захищати – самі виявляються злодіями?

Останні Аграрна правда

Під час візиту Прем’єра до Тернополя громадськість та селяни поскаржились на рейдерські дії агрохолдингу “Мрія” та бездіяльність правоохоронних органів (документ)

Під час візиту Володимира Гройсмана на Тернопільщину, селяни-пайовики та громадські активісти передали
Перейти Вверх