Сила в правді

В центрі Тернополя осучаснять сквер і присвятять його загиблому бійцю АТО

в Новини

Поблизу площі Героїв Євромайдану хочуть додатково облаштувати сквер.

Виглядатиме він досить таки сучасно, як що вдасться втілити його у життя.

На даний час роботи по облаштуванню сквера тривають, вони розпочалися у 2016 році.

На даний час роботи по облаштуванню сквера тривають, вони розпочалися у 2016 році. До вашої уваги концепція “Скверу волонтерів пам’яті Віктора Гурняка”

Влітку зазначє URBAN.te до нас звернулась Іра Горняк та Назар Зелінка з пропозицією долучитись до створення скверу, який був би присвячений волонтерському руху Тернопільщини та вшануванню ім’я волонтера, фотокореспондента, пластуна, тернополянина Віктор Горняк, який у 2014 загинув в зоні АТО.

Звісно, ми не могли не погодитись, тому з радістю розпочали роботу.

Розробляючи концепцію даного скверу, ми тісно спілкувались з сім’єю Віктора, його друзями, пластунами. Дізнались багато про те, якою світлою, активною, талановитою та усміхненою людиною він був…

Тому й не дивно, що ми усі хочемо бачити цей сквер, як місце, де активно проводить час молодь, де відбуваються вуличні лекції, презентації, фотовиставки, де створюються і обговорюються нові ідеї.

Хочемо подякувати Назару Зелінці. Завдяки його старанням та підтримці, міська рада підтримала ідею та погодилась її реалізувати. Місто отримає оновлений громадський простір,

Останні Новини

Перейти Вверх