Тернопіль

Сила в правді

Усю нечисть року можна буде побачити на «Маланці» у Горошовій (ВІДЕО)

в Новини

Масове театралізоване свято традиційно відбудеться напередодні Старого Нового року у селі Горошова Борщівського району. На цей фестиваль «Маланки» збираються не тільки місцеві, а й гості з області та України.

Цьогоріч народні гуляння розпочнуться о 17.00 вже 13 січня з автентичного обряду «Маланка» у селі Устя. На імпровізованій сцені виступлять понад 10 фольклорних ансамблів з прилеглих сіл. Потім о 20.00 святкове дійство перейде у Горошову.

Зазвичай, мешканці кожної вулиці готують власну святкову шоу-програму з оригінальними костюмами, «перебраними» героями минулого й сучасності, величезними пересувними машинами та фігурами. Танці, співи, колядки, вертеп, козацькі забави, обряди, смакування традиційними новорічно-різдвяними стравами і чудовий настрій чекають всіх, хто завітає на це свято.

Вхід на Горошівську «Маланку» безкоштовний. Проте гостям, які їдуть на фестиваль все – таки слід тримати у кишенях пару дрібних гривень. Адже по дорозі на «Маланку» у кожному селі селяни облаштовують блок-пости і пропускають лише тоді, коли кинути пару гривень або ж налити чарчину.

Фестиваль триватиме впродовж усієї ночі.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up