Сила в правді

Тернопіль прибиратимуть за новим планом

в Новини

У зимовий період Тернопіль прибиратимуть згідно з новим планом. «Дорожня карта утримання шляхово-мостового господарства Тернополя взимку» вже затверджена. Над нею працювали відповідні служби США й Канади.

Мер міста, Сергій Надал наголошує, що завдяки дорожній карті вдасться очистити сніг на дорогах та вулицях набагато швидше.

Карта наповнена поетапними інструкціями виконання робіт, яку складали відповідно до пропозицій експертів. Загалом очищення від снігу складається з таких етапів: попередження – оброблення покриття технологічними матеріалами, що запобігають утворенню ожеледі та сприяють її ліквідації; очищення – згрібання, підмітання снігу та укладання у вали; видалення – формування снігового валу з подальшим його механізованим вивезенням у спеціально визначені снігозвалища; догляд – ліквідація ожеледі та боротьба зі слизькістю доріг і тротуарів.

Про початок роботи технологічного транспорту на маршрутах снігоприбирання мають повідомляти масмедіа Тернополя. Система сповіщення складається з трьох рівнів: зелений, жовтий та червоний. А це відповідно три, дві та одну годину, за які населення буде проінформоване про початок прибирання і за цей час зможе скоригувати свої плани, а водії тимчасово можуть забрати автомобілі з маршруту слідування технологічного транспорту.

Більше інформації про прибирання міста можна почитати у Дорожній карті утримання шляхово-мостового господарства Тернополя взимку.

Останні Новини

Перейти Вверх