Сила в правді

Коломойський: “дякую, що забрали банк”

в Економічна правда/Новини

Колишній власник Привату Ігор Коломойський вперше прокоментував ситуацію з банком. Почав розмову з подяки Гройсману “за порятунок”. А звинувачення висунув голові НБУ Гонтаревій.

За його словами, через свавілля НБУ, могла постраждати уся фінансова система держави. Коментар він дав ТСН.

“Я хочу подякувати Кабінету Міністрів і особисто Володимиру Гройсману. Як ви знаєте, внаслідок останньої хвилі клієнтської паніки, спровокованої насамперед діями НБУ, ми були змушені звернутися до Кабінету Міністрів з пропозицією про передачу “ПриватБанку” державі. Я вважаю, що прем’єр-міністр і його команда виявили справжню мужність, прийнявши це непросте рішення. – сказав він.

Також Коломойський заявив:

“Приватбанк” став жертвою свавілля НБУ. Нормальні центробанки допомагають банкам у важкий час, такий як економічні кризи, окупація або війна. Наш же регулятор використовував всі можливі прийоми, щоб дотиснути “Приватбанк”.

За його словами, найважливіше, що внаслідок націоналізації не постраждали клієнти банку. Він також висловив надію на те, що новий акціонер в особі держави і нове правління “буде високо нести прапор” Приватбанку “, знайде спільну мову з усіма клієнтами банку, збереже і примножить його високі стандарти”.

Останні Економічна правда

Перейти Вверх