Сила в правді

Один з тернопільських вузів хочуть назвати на честь  Героя України 

в Новини/Правда про АТО

Ім`ям загиблого на війні студента Тернопільського національного економічного університету Володимира Гарматія планують перейменувати даний навчальний заклад.

Про цю ініціативу повідомив професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ Микола Лазарович.

«Сьогодні офіційно звернувся до Вченої ради Тернопільського національного економічного університету з проханням присвоїти нашому навчальному закладові імʼя Героя України Володимира Гарматія!» – йдеться у повідомленні на сторінці у Facebook.

За його словами, Президент України «за виняткову мужність і героїзм» під час Російсько-української війни удостоїв  хлопця високого звання Героя України (посмертно). Також професор додав, що відповідну процедуру вже розпочато. Тому сподівається на отримання позитивного результату.

Нагадаємо, 22 – річний Володимир Гарматій підірвався на міні ще у липні 2014 року. Без офіційних підтверджень родичам повідомили про те, що тіло знаходиться у Дніпропетровську. Але рідні все ж до останнього сподівалися, що хлопець живий.

Останні Новини

Перейти Вверх