Сила в правді

Активісти про депутатську “гнучкість”…

в Новини/Політична правда

Активісти тернопільського осередку ВО «Автомайдан» обурені тим, що депутати з комісії щодо неналежного прибирання доріг Тернополя від снігу не проголосували про домовленості, які уклали раніше. Кількатижнева робота на марна, а можновладці й далі ігнорують вимоги громадськості.

Про це пишуть активісти у своїй спільноті у Facebook.

«Ми неодноразово закликали не політизувати ситуацію, яка мала місце в Тернополі через сніговий колапс, а об’єктивно розібратися в ній. Натомість отримали «кулуарну» брехню, у якій ще нас намагалися зробити «крайніми» та «продажними»

Найбільше активістів вразило те, що під час сесії Тернопільської міської ради деяких членів комісії взагалі не було, а з присутніх – ніхто не насмілився зачитати висновки комісії по снігу. У результаті, «за» проект проголосувало лише 17 депутатів. До того ж 21 взагалі не голосувало

«Ми вважаємо, що як громадські активісти зробили все, що від нас залежало, аби вивести на чисту воду винних у сніговому колапсі. Ми вивчили не один десяток документів та заслухали усіх дотичних до «снігового» колапсу осіб. Натомість побачили наочно, що таке депутатська «гнучкість» та коротка «політична» пам’ять».

Нагадаємо, комісія з неналежного прибирання доріг Тернополя висувала такі вимоги: звільнити заступника міського голови Владислава Стемковсього та виключити його з виконкому, звільнити начальника Управління ЖКГ Миколу Лесіва та «роздати» догани начальнику Управління транспорту Ігорю Мединському та начальнику Відділу технагляду Олегу Вітику. Усі причини відповідних дій зазначено у протоколі комісії, а проект передано  до голосування.

Останні Новини

Перейти Вверх