Сила в правді

А податкова Дідам Морозам не вірить

в Економічна правда/Новини

Усі Діди Морози, Снігуроньки та будь-які інші “святкові герої” мають сплачувати податки.

Тернопільська об’єднана державна податкова інспекція нагадує про сплату податків “святковими героями” в Новорічно-різдвяний період. Розмір податків визначає Податковий кодекс. Згідно з яким його повинні сплачувати як приватні підприємці чи наймані працівники за яких платять роботодавці.

Новорічні персонажі, які працюють на корпоративних вечірках, дитячих святах або беруть участь в театралізованих виставах, організованих юридичними особами чи приватними підприємцями, отримують свій заробіток за вирахуванням податку на доходи фізичних осіб та військового збору. Власники розважальних закладів, оплачуючи такі послуги, є податковими агентами, та зобов’язані утримати й перерахувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, а також показати суми виплаченого доходу у формі №1ДФ.

Якщо гроші зароблені “казковими героями” від звичайних громадян, то ці особи мають подати декларації про майновий стан одразу ж після свят. Суму таких доходів необхідно включити до загального річного оподатковуваного доходу і сплатити до бюджету податок за ставкою 18 % та військовий збір – 1,5 %.

Останні Економічна правда

Перейти Вверх