Сила в правді

Гучна заява від Савченко

в Новини

“Для мене Захарченко і Плотницький не є терористами. Треба відкрити військовий статут, правила ведення війни, і почитати, що таке тероризм. Ні, терористами вони не є”, – так депутат Верховної Ради Надія Савченко заявила в ефірі програми «Про політику» на  Еспресо.TV“.

За її словами, українська влада повинна визначитися з тим, які дії відбуваються на Україні. Або ми говоримо про війну на Сході або про антитерористичну операцію. Пісня цього простіше буде визначитися з тим, як називати лідерів бойовиків “ДНР” та “ЛНР” терористами.

«Чи є вони вбивцями? Вбивця – це кримінальне поняття, коли людина вбиває беззахисного. А вони вбивають людей, які вбивають їх. Це війна, там взаємний вогонь. І тут поняття не чітке», –  додала Савченко.

На запитання про те, чи вважає вона лідерів сеператистів російськими маріонетками відповіла: “Кожна маріонетка, згадайте таку гарну казку про Буратіно, може вийти з-під влади свого ляльковода.

Нагадаємо, днями відбулася зустріч Надії Савченко з ватажками «ДНР» та «ЛНР» у Мінську. За її словами, зустріч “була спрямована на те, щоби посилити Мінський формат і зробити його більш дієвим найближчим часом”.

 

Останні Новини

Перейти Вверх