Сила в правді

“Кришувальника” каменю викрили активісти

в Новини/Правда про чиновників

Вже неодноразово обговорювався факт незаконного добування каменю у заповідній зоні Дністровського каньйону. Проте з боку правоохоронців досі не має ні реакції, ні коментарів. Ба більше, вони самі покривають цю справу.

Розкрили її громадські активісти ГО ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок та представники об’єднання ЕкоМайдан Тернопіль.

Видобувають пісковий камінь у с. Возилів, Бучацького району. До того ж часто та системно: залишки каменю є на пагорбах в різних місцях, піддони для складування, дорога для вантажівок – для вивезення копалин тощо. Площу видобутку видно навіть із супутника. Ці факти та відеоматеріали були відправлені правоохоронним органам.

Однак, не чекаючи відповіді та вирішення цієї справи правоохоронцями, громадські активісти викрили лобіста, а з ним особу, яка розпоряджається видобутим каменем. Так, “кришує” незаконний видобуток каменю – колишній начальник Бучацького РВ УМВС – Побуринний Ярослав.

Місцеві мешканці заявляють, що це не перша і не остання корупційна схема цього екс-міліціянта. Він також керує вирубкою лісів та збутом деревини. Щодо видобутку каменю, то активісти представили незаперечні докази. На території будинку Ярослава Побуринного чимала кількість каменю, яку він навіть не приховує, хоча і зараз триває слідство. Активісти у соцмережі написали:

“Ну що ж, шановний Ярославе, ваші намагання збагатитись не залишились непоміченим, відтепер ми обіцяємо приділяти вам багато свого часу…”

Останні Новини

Перейти Вверх