Сила в правді

Бойовики харківського ”Оплоту” на Тернопільщині захопили АТП на замовлення агрохолдингу “Мрія”

в Аграрна правда/Кримінал

У Козові в Тернопільської області місцеве АТП захопили бойовики.

Бизько 30-ти озброєних людей у спортивних костюмах увірвалися на територію підприємства, силоміць виштовхали охорону АТП, зірвали з воріт і дверей приміщення замки та перегородили в’їзд мінібусом. Козівське АТП належить фірмі «Рокмар» на правах приватної власності. Юристи цієї фірми терміново прибули у Козову, щоб з’ясувати хто чинить рейдерське захоплення. Як виявилося на Тернопільщину приїхали професійні рейдери з Харкова.

З собою невідомі мали ксерокопії сумнівних документів, так званих витягів з деражвного реєстру майна. На вимогу начальника відділу ГУ Нацполіції в Тернопільській області Олександра Мацієвського пред’явити ці документи захопники відмовилися, аргументуючи тим, що вже показували копії комусь з правоохоронців. Проте кому саме, так і не могли назвати.

Як з’ясувалося пізніше копію з Витягу Державного реєстру майна рейдери отримали від фірми «Новоагрус», яка в свою чергу входить в Агрохолдинг «Мрія».

Такі копії штампує новостворена Комісія при Мін’юсті, члени якої схоже вирішили, що найкращий спосіб подолати рейдерство – це очолити його…

Отже чим мотивувалась новоспечена Комісія при Мін’юсті, коли видала захопникам такі документи із сумнівною легітимністю не важко здогадатись.

Адже у законних власників є на руках усі оригінали право установчих документів на власність цілісного комплексу АТП – оригінали договору купівлі-продажу будівель та найголовніше, досі  діючий  договір на оренду земельної ділянки заключений із селищною радою Козови терміном на 49 років.

Аби рейдерська атака вдалася в агрохолдингу «Мрія» підстрахувались із найняли зі Сходу професійних рейдерів-бойовиків, які раніше  входили в терористичне угрупування харківського “Оплоту”.

На “виклик”рейдери прихопили із собою чимало вогнепальної та холодної зброї.

Журналісти зафіксували на камеру щонайменше 6 одиниць рушниць схованих у чохлах та спортивних сумках. Скільки ще було сховано у багажниках автомобілів з харківськими номерами залишається лише здогадуватись.

Але цікаво інше: чому колишні бойовики терористичного угрупування “Оплот” на волі і як змогли вільно пересуватись із Харкова до Тернополя (а це близько 900 км!) із багажниками, наповненими вогнепальною та холодною зброєю і куди дивиться поліція Тернопільської області? Чи можливо поліція і рейдери заодно? Схоже, що так, адже поліцейські, які приїхали на місце події порадившись із “керівництвом” по телефону відповіли законним власникам наступне  “Воно мені не потрібно, немає тут нікого і нічого…” В іншому випадку рейдери б не вели себе так відкрито й зухвало!

То ж схоже власники бізнесу  залишились сам на сам із озброєними бойовиками-сепаратистами та працівниками поліції, які їх покривають… Йшов третій рік війни.

8 Comments

 1. Та розхуярьте усiх тих уродiв та прикопайте у лiску.
  Гарне добриво буде
  Разом iз тими полiцаями

 2. И что это если не сдача Украины.
  Только дебильный народ может выбрать такую власть, предатели в первую очередь те кто так проголосовал.

 3. А чи немає часом вище вказаний посадовець прямого відношення до них. Уважно прочитати тай розпитати і вилазить син цього посадовця як криша цієї організації. Я багато бачив дій міліції, а тепер і поліції. Но щоб так пристрасно виконували всі вказівки Оплотовців і навіть при перегрузці та вивезенні Газелькою двох сумок із явними ознаками що там зброя, сьогоднішня поліція відверталась спиною ніби то нічого не має і нічого не відбувається. Керівництво Мрії топ менеджері Ахметова, керівники служби безпеки Мрії – із явними ознаками сепаратизму, в охорону агрохолдингу набрали сепаратистів ( Житомирське СБУ одного затримало решту втікли), земельні договори підробляють тай виводять земельні паї на фірму що на Кіпрі. Тепер запитання : чи немає ознаків гібридної війни в їх діях? Чи не підривають економіку вони західної України? Чи нерозривають Вони нашу державу на клапті і готують для здачі Путіну? А може Ахметов має бути наступним президентом який ляже під Москву? Багато запитань, а відповідей не має ні від СБУ ні від прокуратури. Про поліцію мова не йде. Все куплено і перепродано. Але де наші активісти і громадскість? Тоже цікаво.

 4. Егорушка, іди но ти на свої сайти і там ображай саме свій народ за те що обрали президентом нехорошу людину. Ти не експерт і мало того зовсім не розумієшся на нашому законодавстві. Я тобі трошки поясню, згідно закону, в нашій країні у кожної людини є право обирати. І не тобі закордонний хлопчику роповідати кого треба було б обрати. Не треба провокувати наших громадян))).
  А всім іншим відповідь проста. Маєте інформацію по злочину? Так станьте свідками! 55555 так гарно розписує, що таке відчуття ніби він сам і організував дану схему)
  А про те що куплено і перепродано то поки ти лежиш на дивані то так мабуть і буде, аж поки не станеш тим самим активістом і громадскістю яка щось змінить. Зміни починаються з нас).

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

*

Останні Аграрна правда

Під час візиту Прем’єра до Тернополя громадськість та селяни поскаржились на рейдерські дії агрохолдингу “Мрія” та бездіяльність правоохоронних органів (документ)

Під час візиту Володимира Гройсмана на Тернопільщину, селяни-пайовики та громадські активісти передали
Перейти Вверх