Сила в правді

В Україні з’явилися кишенькова юстиція або рейдери-антирейдери

в Економічна правда

Скажіть, чи можна собі уявити, щоб у європейській цивілізованій державі заступник Міністерства Юстиції проводив неформальні зустрічі , а пізніше спільні прес-конференції із представником бізнесу, який в результаті сумнівного рішення того ж Міністерства одним “розчерком пера” отримав активи на суму більше 10 000 000 $? В Україні – можна!

Павло Мороз (зліва на фото), заступник Міністра Юстиції й одночасно Голова Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Поруч із ним – Сергій Ігнатовський, юрист скандально відомого агрохолдингу “Мрія”.

Ігнатовський, відомий тим, що забезпечує рішення в Судах на користь агрохолдингу “Мрія” , а також вирішує інші ”специфічні” завдання із отримання контролю над спірними активами, які потрапляють у сферу інтересів агро-гіганта. Що поєднує заступника Міністра Юстиції і юриста агрохолдингу із сумнівною репутацією?

Комісія при Мін’юсті прийняла рішення на користь агрохолдингу “Мрія”,  протягом 2-х тижнів, перереєструвавши у Держреєстрі права на 13 компаній мало та середнього бізнесу, що донедавна успішно працювали на Західній України – на користь агрохолдингу , очевидно ставши ласим шматком для великої ФПГ.

Схема по зміні власників підприємств банально проста: будь-який “Скаржник” (фізична або юридична особа), може написати скаргу в Комісію при Мін’юсті,  пан Мороз та його підлеглі  протягом 45 днів мають повноваження ухвалити рішення про “Незаконність дій Держреєстратора”, а потім ще й самостійно скасувати/вилучити дані про факт Реєстрації приватного майна в системі Держреєстру та перереєструвати це майно на користь “Cкаржника”…

Журналісти-розслідувачі отримали документи, які прямо підтверджують протиправні дії членів Комісії , в результаті яких, їхні добрі знайомі із “Мрії” отримали у розпорядження власність вищезгаданих постраждалих компаній:

Як видно із таблиці, Скаржник і Набувач (новий власник) це зовсім різні юридичні особи!

Таким чином Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації переєструвала право власності у Держреєстрі навіть не на Скаржника, як це допускає закон, а взагалі на сторонні 3-ті компанії…

Чиновники розглядали Скарги досить поспішно: протягом всього 16 днів (а не 45 днів як передбачено) Комісія при Мін’юсті без попередження позбавляє тринадцятьох власників  фірм корпоративних прав і майна в інтересах агрохолдингу “Мрія”…

При цьому “прості смертні”, які не ходять із Павлом Морозом на прес-конференції, можуть роками очікувати відповіді від чиновників із його Комісії на протиправні дії нотаріусів, які нажаль теж мають місце в Україні.

І це не дивно, адже кишені більшості рядових українців сьогодні порожні. А дозволити собі “кишенькову юстицію”  та виграшні справи може лише той – у кого вони повні.

  1. НАРОДНИ СЛУГИ!!! УСЭ ДЛЯ ГРОМАДЯН УСЭ ДЛЯ ЛЮДЭЙ А НАРОД ПРОСТО ЛЕКТОРАТ В ПЕРЕВОДЕ НА ИХ ЯЗЫК БЫДЛО КОТОРОЕ НИ ЧЕГО НЕ МОЖЕТ А ПО СЛОВАМ “СВЯТОГО”ПЕТРА 2 ПОРОШЕНКО НА ХАРЬКОВСКОМ ТРАКТОРА -ТАНКОВОМ ЗАВОДЕ ЕГО СЛОВА ЦИТИРУЮ КРОМЕ СОБАЧЬЕЙ БУДКИ СВОИМИ РУКАМИ НИЧЕГО НЕ ПОСТРОИЛИ ПОЭТОМУ ПРИГНИТЕ ХВОСТ ЗАЛЕЗЬТЕ В БУДКУ И НЕ СКУЛИТЕ А ТО ДРАЗНИТЕ ХОЗЯЕВ МОЖЕТЕ ОСТАТЬСЯ БЕЗ ПАЙКИ ДНЕВНОЙ ШАВКИ ЗДЕСЬ ШАКАЛЫ И ГИЕНЫ ВО ГЛАВЕ КАК ОНИ СЕБЯ НАЗЫВАЮТ ВЕРХОВНА ВЛАДА РАДА И ДРУГИЕ ИНСТИТУТЫ ВЛАСТИ!!! СЕЙЧАС ОБЪЯВЛЯЮТ ЧТО ПОЛТОРАК ПРИЗЫВАЕТ ВСЕХ БЫВШИХ ВОЕННЫХ ВСТУПАТЬ В ВСУ ПОЙДЁМ РОССИЮ ПОБЕЖДАТЬ СМЕРДЯЧИМ ДУХОМ МУСОРА ЛЬВОВСКОГО КОТОРЫЙ ОНИ РАЗВЕЗЛИ В КАЧЕСТВЕ САМОПОМОЧИ ПО ВСЕМ ОБЛАСТЯМ УКРАИНЫ НЕНЬКОЙ НУ КАК ВАРИАНТ ДЕРЖАВНОЙ ПОЛИТИКИ ВПОЛНЕ ДОСТОЙНО ПРАВИТЕЛЕЙ И ИХ ВОЛКОДАВОВ !!! ЩЕ НЭ ВМЭРЛА И МЫ КАЗАЦЬКОГО РОДУ !!!! СЛАВА ГЕРОЯМ!!! ЗАВТРА СРЕДА А ПОСЛЕ ЗАВТРА ЧИСТЫЙ ЧЕТВЕРГ Я ДУМАЮ ВОИНЫ ГОСПОДНИ ПОНЯЛИ ЧТО НАДО ДЕЛАТЬ !!! ЕСТЬ ТАКАЯ ОБЯЗАННОСТЬ КАК РОДИНУ БАТЬКИВЩИНУ ОЧИЩАТЬ ОТ ВСЯКОГО РОДА ПЛЕСЕНИ И МРАЗИ!!! ВАШ МИСС РОДАМИР ЦАРЬ РУСИ СВЯТОЙ!

  2. Блять, як рідні брати. І напевно всі зуби мають? Бо бачите які рила повід’їдали. Нічого. Скоро вдавляться.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

*

Останні Економічна правда

Перейти Вверх