Сила в правді

Наші люди в Голівуді

в Новини

Лі Страсберг, що народився на Тернопільщині потрапив у п’ятірку українців, які змінили американський кінематограф. Він народився 1901 року у селі Буданів, через шість років разом з сім’єю емігрував до США.

Якщо ви досі не знали хто такий Лі Страсберг, то ви явно не фанат Голлівуду 20 століття та фільмів 50-х років. Дійсно, це найвідоміший представник бомонду тих часів і найкрутіший режисер. Почалося все з малого: при “Group Theater” була відкрита акторська школа, де Страсберг навчав всіх охочих за власною методикою, розробленою на основі вчення про акторське мистецтво Костянтина Станіславського. У 1969 році створив театральний інститут власного імені. Серед випускників школи Лі Страсберга – відомі актори Марлон Брандо, Джеймс Дін. Режисер був близьким другом своєї учениці Мерлін Монро, яка заповіла йому велику частину своєї спадщини.

Ще у п’ятірку потрапили: Луїс Барт Майєр, який заснував Американську кіноакадемію, відома режисерка Майя Дерен, актор, неодноразовий номінант на “Оскар” Пол Муні та легендарний режисер Отто Промінгер.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

*

Останні Новини

Перейти Вверх