Сила в правді

Ультиматум владі

в Політична правда

Вчора, 22 лютого в  у Києві відбувся Марш Національної  Гідності правих сил. Журналісти оцінюють кількість учасників акції приблизно в п’ять тисяч, організатори заявили, що учасників було близько 20 тисяч, а поліція оцінила в 7 тис. осіб . Вимоги маршу виявились такими: знизити тарифи, скасувати приватизацію стратегічних підприємств, не скасовувати мораторій на торгівлю українською землею та зупинити торгівлю з окупованими територіями.

Після висловлених вимов активістів, за трибуною у Верховній Раді виступив Андрій Білецький.Ми не допустимо приватизації стратегічних підприємств, продажу української землі, щоквартального зростання цін на комунальні послуги. Вимагаємо розірвання дипломатичних відносин з РФ, дієвого механізму імпічменту президента і відкликання депутатів”- заявив Білецький. Військовий запевнює, що зараз сам час щось міняти. “Ми об’єднані і рішучі, як ніколи. І якщо ви думаєте не виконати цих вимог, то в нас вистачить і сил, і рішучості саморозпустити цю Верховну Раду”, – додає він із трибуни.

Зазначимо , що серед протестуючих були і відомі громадські діячі та медійники, серед таких письменник Василь Шкляр , колишній дисидент Степан Хмара та актор Антін Мухарський.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

*

Останні Політична правда

Отруєння сина диктатора

Поліція оприлюднила причину смерті зведененого брата північнокорейського лідера Кім Чен Іна. Кім

“Дорогий” гість Трампа

НАЗК вирішило перевірити присутність Романа Насірова – голови фіскальної служби на інавгурації

Землю так і не отримали

Депутата Бережанської міської ради затримала за хабарництво. Слідчі управління національної поліції Тернопільщини
Перейти Вверх