Сила в правді

Мирний план чи капітуляція?

в Політична правда

Радикальна партія залишилась без одного депутата із своєю фракції. Лідер партії Олег Ляшко заявив про вилучення із партії Андрія Артеменка. Таке рішення було ухвалено після публікації  в американському виданн The New York Tims, в якому містилася інформація про те, що депутат фракції  Радикальної партії Андрій Артеменко передав план нормалізації відносин між Україною і Росією екс- раднику президента США Майклу Флінну.

За цим планом, мав відбутися всеукраїнський референдум про передачу Криму Росії в оренду на 50- 100 років і виведення російських військ з території України , амністію та скасування санкцій проти Росії. Також  позаблоковий статус України.

«Ті ініціативи, які висунув Артеменко, категорично протирічать позиції фракції Радикальної партії… Єдина можливість зупинити Путіна – бути сильними. Ми не можемо торгувати ні територіями, ні суверенітетом, ми не можемо обмінювати Крим на Донбас чи Донбас на Крим,» – сказав Ляшко.

Ляшко також повідомив, що жоден депутат із фракції не брав участі у розробці «мирного плану» разом із Артеменко. За його словами, такі заяви Артеменка дискредитують фракцію і є провокаціями – за ними, припустив Ляшко, можуть стояти «проросійські сили», такі як Юрій Бойко, Сергій Льовочкін, Віктор Медведчук або Євген Онищенко. Андрій Артеменко  раніше заявляв , що дострокові вибори до Верховної ради можуть статися лише під зовнішнім тиском, який здатен учинити Дональд Трамп.

Депутат також стверджував, що Олег Ляшко знав про розробку «мирного плану», а в його створенні брали участь і депутати-«радикали». Ляшко після засідання фракції заявив, що Артеменко «не назвав жодного прізвища», а сам Артеменко коментарів ані щодо плану, ані щодо вилучення зі фракції, не давав і до преси у Верховній Раді не підходив.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

*

Останні Політична правда

Отруєння сина диктатора

Поліція оприлюднила причину смерті зведененого брата північнокорейського лідера Кім Чен Іна. Кім

“Дорогий” гість Трампа

НАЗК вирішило перевірити присутність Романа Насірова – голови фіскальної служби на інавгурації

Землю так і не отримали

Депутата Бережанської міської ради затримала за хабарництво. Слідчі управління національної поліції Тернопільщини
Перейти Вверх