Сила в правді

В центрі Тернополя осучаснять сквер і присвятять його загиблому бійцю АТО

в Новини

Поблизу площі Героїв Євромайдану хочуть додатково облаштувати сквер.

Виглядатиме він досить таки сучасно, як що вдасться втілити його у життя.

На даний час роботи по облаштуванню сквера тривають, вони розпочалися у 2016 році.

На даний час роботи по облаштуванню сквера тривають, вони розпочалися у 2016 році. До вашої уваги концепція “Скверу волонтерів пам’яті Віктора Гурняка”

Влітку зазначє URBAN.te до нас звернулась Іра Горняк та Назар Зелінка з пропозицією долучитись до створення скверу, який був би присвячений волонтерському руху Тернопільщини та вшануванню ім’я волонтера, фотокореспондента, пластуна, тернополянина Віктор Горняк, який у 2014 загинув в зоні АТО.

Звісно, ми не могли не погодитись, тому з радістю розпочали роботу.

Розробляючи концепцію даного скверу, ми тісно спілкувались з сім’єю Віктора, його друзями, пластунами. Дізнались багато про те, якою світлою, активною, талановитою та усміхненою людиною він був…

Тому й не дивно, що ми усі хочемо бачити цей сквер, як місце, де активно проводить час молодь, де відбуваються вуличні лекції, презентації, фотовиставки, де створюються і обговорюються нові ідеї.

Хочемо подякувати Назару Зелінці. Завдяки його старанням та підтримці, міська рада підтримала ідею та погодилась її реалізувати. Місто отримає оновлений громадський простір,

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

*

Останні Новини

Перейти Вверх